O mnie

Od 2013 roku jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie podczas praktyk w szpitalach i przychodniach zdobywałam pierwsze doświadczenia zawodowe. Od lipca 2015 roku prowadzę własną działalność fizjoterapeutyczną polegającą na rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta, dodatkowo od stycznia 2016 współpracuję z GRUPĄ Xmed i przyjmuję pacjentów także w gabinecie przy ulicy Wita Stwosza 16 we Wrocławiu.

Fizjoterapia to dla mnie nie tylko praca, ale także pasja i swego rodzaju misja, niesienie pomocy. Najlepsze wynagrodzenie to uśmiech i ulga pacjenta. Dlatego ciągle zdobywam nową wiedzę i nowe doświadczenia, by każdy pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony.

Moim celem jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta, odpowiednia diagnoza i wybór metody, oraz dostosowanie programu zabiegów tak, by jak najszybciej pacjent poczuł się dobrze. Dodatkowo istotnym dla mnie elementem jest profilaktyka i doradzenie w jaki sposób radzić sobie ze swoimi schorzeniami na co dzień.

20840719_700465466806037_3001260225242645309_n

Moje ulubione metody pracy to masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo- powięziowe.

Dodatkowo poprzez współpracę z firmą Care Solutions prowadzę we Wrocławskich firmach masaże biurowe, ćwiczenia i edukację zdrowotną dla pracowników. Pozwala mi to ciągle zgłębiać wiedzę na temat konsekwencji siedzącego trybu życia i sposobów radzenia sobie z tymi konsekwencjami, co jest bardzo dużym problemem naszych czasów. Co jakiś czas mam też przyjemność nieść pomoc fizjoterapeutyczną podczas różnych eventów sportowych, takich jak np. biegi firmowe.

Close Menu